Współpraca z systemem e-Zdrowie prowadzonym przez Urząd Marszałkowski Woj. Podlaskiego

eZdrowie_240x400_1Z dniem dzisiejszym, tj. 20.05.2016r., Niepubliczne Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne Nr 1 oraz Nr 2 nawiązały współpracę z Portalem Pacjenta „e-Zdrowie – Podlaski System Informacyjny” prowadzonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

„System pozwala na e-Rejestrację przez Internet do poradni specjalistycznych w szpitalach województwa podlaskiego oraz na dostęp przez Internet do dokumentacji medycznej z odbytych wizyt.”

Poradnie będą na bieżąco informować obecnych i przyszłych pacjentów, lekarzy, specjalistów oraz wszystkich terapeutów dziecięcych o organizowanych akcjach badań przesiewowych i możliwości uzyskania przez dzieci i rodziny wsparcia terapeutycznego w zakładce „Aktualności” na stronie Portalu.

Przypominamy, że Poradnie przyjmują bezpłatnie i bez skierowania pacjentów z całego Województwa Podlaskiego, a także z Województwa Mazowieckiego i Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Rejestracja na pierwszą wizytę odbywa się telefonicznie – 85 733 22 44 lub osobiście -ul. Mickiewicza 74, Poradnia Nr 2.

 

Podlaski System Informacyjny E-Zdrowie